Goodgame Mafia

Další gamesky od Goodgame Studia

Protože mám rád takové sluníčkové lidi, jako jste vy, připravil jsem pro vás další stránky s dalšími hrami naší oblíbené značky. Pokud tedy máte chvilku času, určitě si některou z nich vyzkoušejte, registrace je stejně jako v případě Goodgame Mafia zcela zdarma a další hraní je rovněž bezplatné. Tak proč to nezkusit?

Goodgame Big Farm
Staňte se farmářem, příběh se začíná tak, že po svém strýci zdědíte zchátralou zemědělskou usedlost a musíte z ní vybudovat prosperující velkostatek. Úkol to není jednoduchý, ale pevně věřím, že to zvládnete.
Goodgame Empire
Jedna z nejpopulárnějších her, to je Goodgame Empire. Je to vůbec první hra, se kterým Goodgame studio přišlo a díky této gamesce se stalo tak populární. Hra by se dala přirovnat k dříve populárním Divokým kmenům. Stanete se správcem malé vesnice, staráte se o její chod, ekonomiku a vojenské záležitosti a bojujete s nepřáteli rozesetými po celé mapě a dobýváte vesničky.
Goodgame Fashion
Váš sen se splní. Hra určená zejména pro dívky, nicméně dle reakcí se těší oblibě i u mužského pohlaví. Jak již název napovídá, budete se pohybovat v módním průmyslu a budete navrhovat různé modely a z vašeho malého krejčovství se snad jednou snate světově uznávaná značka.
Goodgame Cafe
Chtěli jste si někdy otevřít vlastní kavárnu? Pokud ano, tak si to nejprve vyzkoušejte v této simulaci, jak je to těžká řehole a že vás rozhodně nečeká procházka růžovým sadem. Otevřete si vlastní kavárnu, začnete nabízet nápoje a pochutiny, ale jak přilákat co nejvíc lidí, jak je přesvědčit, aby přišli zrovna k vám? Zkuste si to sami.
Goodgame Poker
Nyní máte šanci si vyzkoušet poker. Nebojte se, není třeba žádné investice. V rámci Goodgame Poker hrajete o virtuální měnu, takže si peněženku můžete schovat na večer na kasino :-). Kromě jiného si můžete zahrát třeba s vaším kamarádem, stačí když se zaregistruje do hry a vy pak založíte stůl, kde ho pozvete. Teprve tehdy začíná opravdová zábava.
Goodgame Disco
Kavárnu už máme, co třeba založit si vlastní hudební klub. Jako DJ můžete pozvat legendárního Matrixa, který nejenom že hraje písničky na přání, ale také přidá několik svých triků. To byl pokus o vtip. Teď vážně, zvládnete každodenní provoz music clubu ke spokojenosti návštěvníků, nebo vás převálcuje nelítostná konkurence?

Co se vám honí hlavou?