Goodgame Mafia

Goodgame Gangster v celé své kráse Staré dobré Miami Takhle vypadá svět v Goodgame Mafia Nepodceňujte úkoly.

Základní informace o Goodgame Mafia

Protože si vážíme fanoušků stránky mafiagoodgame.cz, tak jsme pro vás připravili a sepsali pár základních rad, které se hodí zejména v začátcích hry, ale ocení je i hráči, kteří se již nyní nachází v pokročilé fázi gamesky. Po přečtení odpovědí na otázky, určitě nebudete litovat, protože každý z vás si jistě nějaké zajímavé postřehy odnese.

1. Rád bych prodal svoje věci z inventáře, jak na to?

Snadné. Stačí je přesunout z inventáře nebo z přehledu zakoupených věcí v patřičné sekci do šedého pole a tlačítko myši pustit. Tím jsou věci prodané a vy se můžete těšit ze získaných peněz. Investujte ale s rozmyslem a rozumem.

2. Jak opustit rodinu

Pokud máš k tomu důvody, můžeš kdykoliv odejít ze své současné mafiánské rodiny. Měj na paměti ten fakt, že mafiáští bossové jsou na toto velmi citliví a mohli by to požadovat za zradu a existuje zde něco jako porušení omerty a to se trestá smrtí. Pokud na tom tvrdáš, tak si najdi přehled členů rodiny, najdi tam své jméno a klikni na "X" a tím rodinu defitivně opustíš.

3. Jak změnit třídu charakteru?

Zde vás, všichni dobří lidé, musím zklamat. Protože třídu v průběhu hry není možné změnit. Moje doporučení tedy zní, vytvořit si novou postavu na jiném světě a vybrat ji kýžený charakter, případně si dosavadní postavu nechat smazat a vytvořit v tom samém světě novou.

4.Kolikrát za den mohu zaútočit na jednoho hráče?

Za den můžete napadnout jiného hráče maximálně třikrát. Pokud vám tento limit připadá omezující, existuje řešení, jak počet útoků na jednu postavu navýšit. Pokud si zakoupíte tzv. špióny, můžete hráče napadnout víckrát. Špióna si můžete najmout v okně vaší postavy. Za jeden den si můžete najmout jenom pět špiónů a celkový počet napadení jiného hráče lze zvýšit až na osm na 1 den.

5. Lze změnit vzhled postavy a jak?

Toto pro změnu můžete, i když osobně to nedoporučuji, protože pak členové vaší rodiny budou zmatení, jelikož budou zvyklí na jinou profilovou fotku... Nicméně, lze to udělat kliknutím ve spodní části okna s hrou na kategorie Postavy a pak na volbu "Změnit vzhled". Pamtujte však na to, že první změna vzhledu je zdarma, další už je pak zpoplatněna a za každou další proměnu vaší image zaplatíte 125 hřiven zlata.

Dalších pět otázek a odpovědí najdete v pokračování tohoto tutoriálu.

Jak se vám hra zamlouvá, děti moje?