Goodgame Mafia

Duel v Goodgame Mafia Rodina - to je základ všeho Obchod se zbraněmi a vybavením, bez toho se neobejdete. Výborně zpracovaná mapa Výhra v souboji, co víc si přát

Pokračování otázek a odpovědí Goodgame Mafia

V následujících odstavcích najdete užitečné informace pro amatéry i pokročilé... Pokud vás zajímají tipy, jak co ve hře udělat, jste tu správně, pokud jste nečetli předchozích pět super otázek a ještě lepších odpovědí, klikněte zde.

6. Proč můj spoluhráč začne útok jako první?

Aby bylo vše korektní a podle pravidel fair-play, o tom, kdo začne útočit jako první rozhoduje počítač a nikdo jiný. Takže vaše šance na první útok je stejně velká jako že první provede útok váš nepřítel. Pokud ale máte hodně zlatých dukátků, můžete zvýšit vaši pravděpodobnost prvního útoku zakoupením černé magie, a sice si z trhu můžete odnést věc s názvem čidlo srdečního tepu.

7. Chci darovat zlato rodině, ale proč ho před tím musím koupit?

Je to vcelku logický krok, aby se zamezilo nekalému hraní. Začaly se množit případy, kdy hráči zakládali nové a nové postavy, aby mohli zlato, které dostanou zdarma po registraci, věnovat svojí rodině. To bylo velmi nečestné chování a poctiví rytíři trpěli tímto nešvarem. Proto bylo vývojářské studio Goodgame nuceno zavést toto opatření.

8. Jak získat zlato zdarma?

Je několik možností, jak si přijít na zlato. První zlato obdržíš hned na začátku po úspěšné registraci a vstupu do hry. Za další tě může odměnit samotný kmotr za dobře odvedené úkoly (to však zcela náhodně). Pokud se budeš přihlašovat každý den do Goodgame Mafia, tak každý sedmý den dostaneš bonusový příděl zlata. Dále také můžeš zkusit štěstí a zlato rozmnožit v hracích automatech (nebo taky přijít o úplně všechno, nicméně se říká, že risk je zisk).

9. Je možné si půjčovat nebo vyměňovat zbraně a vybavení s ostatními hráči?

Rovnou říkám, že to možné není a je to opět z prostého důvodu. Představte si, že nejmocnější rodina v daném světě by všechny své členy vybavila super zbraněmi, jakou šanci by pak měli nově příchozí do hry? Žádnou...Takže to jistě všichni chápete a to jsem rád.

10. Na co jsou body aktivity?

Pokud chceš větší množství bodů získané za zkušenosti a hotovost, které inkasuješ od svého klanu, musíš se ohánět a sbírat body za aktivitu. Když tvoje rodina nasbírá určité množství bodů za aktivitu, následně dostane 1% bonus zkušenostních bodů a hotovosti(peníze). Abys dosáhl na plný bonus, musíš za den nasbírat minimálně 100 těchto bodů za aktivitu.

Protože jste všichni strašně sluníčkoví, nachystal jsem pro vás další návod, tentokrát na hru Big Farm, takže jakmile vás přestane Goodgame Mafia bavit, přejděte na pořádnou farmářskou simulaci - jsem skutečně zvědavý, jak si poradíte s rozbořenou farmou zesnulého strýčka (dej mu pánbůh lehké nebe).

Ohodnoťte Goodgame Mafia?