Goodgame Mafia

Nejlepší videa z Goodgame Mafia

Na internetu, resp. Youtube.com, je neskutečné množství videí, které ukazují populární online gamesku od Goodgame Studios z různých úhlů pohledu. Já, protože jste nejvíc nejlepší, jsem pro vás vybral několik těchto videí a na této stránce se na ně můžete v klidu a pohodě podívat. Přeji vám hodně zábavy a doufám, že si z níže umístěných videí odnesete nějaké tipy a triky, jak Mafia Goodgame hrát.

Protože nejsem dokonalý, jak praví klasik, nikdo z nás není dokonalý, mohlo mi nějaké famózní video uniknout, proto budu rád, když se s ním podělíte v komentářích níže a já ho zde na tuto stránku následně přidám. Za tuto aktivitu z vaší strany budu moc rád. Pokud máte vlastní záběry z paření, těch si cením ještě víc...

První video je základní pohled na hru, nečekejte nic převratného, je to jakýsi průlet hrou, jenom abyste viděli, jak to všechno vypadá a zda by se vám Goodgame Mafia mohla líbit.

Pokud se chcete zasmát, jsou zde desetiletí youtubeři, např. žijící legenda BatmanBlesk a řada další, kteří točí (nevědomky) velmi vtipné letsplay. Jeden z nich se pustil do naší hry a natočil celou sérii. Doufám, že se stanete jeho odběrateli :-). Překvapivě se zde objeví sem tam nějaký zajímavý postřeh...

A nyní přidám další videa, která jsou vcelku oblíbená a hráči je odměnili velkým množstvím palců nahoru. Takže dejte se do toho a užívejte si volných chvilek strávených ve společnosti Goodgame Mafia. Představte si, že jednou dosáhnete na level 100, a teď si sedněte, ať to s vámi nesekne, co třeba level 360:

Co by jiní dali za level 106? Taky není k zahozeni, že?

Pokud jste došli až sem, chtěl bych vám poděkovat a doufám, že se vám výběr videí líbil... a jak jsem psal, pokud máte tip na zajímavý a přínosný klip, ihned s ním do komentářů. Předem děkuji.

Napište něco zajímavého, dejte tip na kvalitní videa: